Kontakta oss


SNABBLÄNKAR

Medarbetare
Vårt kontor
Hitta till oss

 

MEDARBETARE

Karolina Flink
VD
karolina.flink@avisita.com
+46 (0)752-40 10 01

Roine Flink
Styrelseordförande
roine.flink@avisita.com
+46 (0)752-40 10 07
 

Ekonomi & Administration

Rikard Flink
Ekonomiansvarig
rikard.flink@avisita.com
+46 (0)752-40 10 02

Marknad & Försäljning

Jessica Bengtsson
Marknadskoordinator
jessica.bengtsson@avisita.com
+46 (0)752-40 10 06

 

Josef Vega

Webbansvarig
josef.vega@avisita.com

 +46 (0)752-401006

Bokningsavdelning
 

Katja Taponen
Konferens- & logikoordinator
katja.taponen@avisita.com
+46 (0)752-40 10 14

Annika Boström
Mötesplanerare
annika.bostrom@avisita.com
Föräldraledig

 

 

IT-avdelning

Måns Almered
IT-chef
mans@avisita.com
+46 (0)752-40 10 00

Jonas Liljegren
Teknisk support
jonas.liljegren@avisita.com
jonas.liljegren@rit.se

VÅRT KONTOR

Avisita Travel AB

Box 70, SE-428 21 Kållered
Telefon: +46(0)752-40 10 00
Telefax: +46(0)752-40 10 99
E-mail: info@avisita.com

Avisita Contact Center

Telefon: +46(0)752-40 10 20
Telefax: +46(0)752-40 10 98
E-mail: sales@avisita.com

Avisita Booking Center

Telefon: +46(0)752-40 10 10
Telefax: +46(0)752-40 10 98
E-mail: booking@avisita.com
 
 

HITTA TILL OSS

Vägbeskrivning till Avisitas kontor

Gamla Riksvägen 36, Kållered
E6 norr från Göteborg, tag av Kållered N. Kör över motorväg och järnväg, fortsätt på Gamla Riksvägen ca 1 km. Innan Kållered Centrum, sväng ned på pendelparkering till höger. Grått hus i södra änden av parkeringen. Gamla Riksvägen 36.

E6 söder från Kungsbacka, sväng av mot Kållered. Håll höger utmed järnväg på Gamla Riksvägen, genom Kållered Centrum. Grått hus på vänster sida, parkera på pendelparkering efter huset.